Zmiany w trakcie kadencji

Byli radni

Osoby 1–9 z 9 pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie
Lp. Imię i nazwisko Klub Data wygaśnięcia mandatu Przyczyna wygaśnięcia mandatu
1.
Tomasz
Dawidowski
2018-11-16
2.
Jan
Gróndwald
Klub Radnych Dobro Wspólne 2018-11-16
3.
Andrzej
Koc
Klub Radnych Dobro Wspólne 2018-11-16
4.
Wojciech Paweł
Kwiatkowski
Klub Radnych Dobro Wspólne 2018-11-16
5.
Irena Janina
Markowska
Klub Radnych Dobro Wspólne 2018-11-16
6.
Joanna
Porucznik
Klub Radnych Dobro Wspólne 2018-11-16
7.
Tomasz
Przekop
2018-11-16
8.
Jan Ignacy
Stradczuk
Klub Radnych Dobro Wspólne 2018-11-16
9.
Dariusz
Wasilewski
Klub Radnych Dobro Wspólne 2018-11-16
pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie

Zmiany klubów

Osoby 1–10 z 11 pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie 1 2
Lp. Imię i nazwisko Były klub Obecny klub Data początkowa Data końcowa
1.
Ewa
Awramik
Klub Radnych Dobro Wspólne 2014-11-16 2018-11-16
2.
Dariusz Cezary
Dracewicz
Niezrzeszony 2014-11-16 2016-04-25
3.
Dariusz Cezary
Dracewicz
Klub Radnych Łączy nas Ełk 2016-04-26 2018-11-16
4.
Ireneusz
Dzienisiewicz
Niezrzeszony 2014-11-16 2016-04-25
5.
Ireneusz
Dzienisiewicz
Klub Radnych Łączy nas Ełk 2016-04-26 2018-11-16
6.
Piotr
Karpienia
Klub Radnych Dobro Wspólne 2014-11-16 2018-11-16
7.
Nikodem Wacław
Kemicer
Klub Radnych Dobro Wspólne 2014-11-16 2018-11-16
8.
Robert
Klimowicz
Klub Radnych Dobro Wspólne 2014-11-16 2018-11-16
9.
Mirosław
Sawczyński
Klub Radnych Dobro Wspólne 2014-11-16 2018-11-16
10.
Andrzej
Surynt
Klub Radnych Dobro Wspólne 2014-11-16 2018-11-16
pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie 1 2