Informacje ogólne

Wojciech Paweł Kwiatkowski nie pełni już funkcji radnego. Data wygaśnięcia mandatu: 2018-11-16.

Data i miejsce urodzenia: 22 III 1957, Ełk
Miejsce pracy: Starostwo Powiatowe w Ełku

Wygrana w wyborach: wybory samorządowe 2018

Biografia

Rekordy 1–4 z 4 pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie
Doświadczenie zawodowe Doświadczenie na funkcji
16.11.2014 – 16.11.2018
radny źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Mienia Komunalnego i Porządku Publicznego, przewodniczący źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Budżetowa i Rozwoju, członek źródło
2014 – 16.11.2018
Klub Radnych Dobro Wspólne źródło
pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie

Głosowania

Obecność na głosowaniach

Oddane głosy

Nie dotyczy

Deklaracje

Nie dodano jeszcze żadnej deklaracji.