Informacje ogólne

Radny miasta Ełk

Data i miejsce urodzenia: 1969-02-12, Szczuczyn
Miejsce pracy: Starostwo Powiatowe w Ełku, rzecznik praw konsumentów
Radny startował z listy partii SLD — Lewica Razem.

Funkcje i komisje: kadencja 2018–2023

Wygrana w wyborach: wybory samorządowe 2018
Liczba głosów: 463 (6.34%)
Okręg: nr 1

Dyżur radnego:
informacje i pytania do radnego można składać w biurze Rzecznika Praw Konsumenta Powiatu Ełckiego
Kontakt:
rzecznik@powiat.elk.pl

Biografia

Rekordy 1–8 z 8 pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie
Doświadczenie zawodowe Doświadczenie na funkcji
brak informacji
Rada Miasta Ełku, Ełk, kandydat na stanowisko radnego, liczba głosów: 463, procent głosów: 6, wybrany źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

wybory2018.pkw.gov.pl

od 17.11.2018
Rada Miasta Ełku, radny źródło
od 17.11.2018
Komisja Sportu i Turystyki, członek źródło

Ełk eSesja

elk.esesja.pl

od 17.11.2018
Komisja Rodziny, Zdrowia i Bezpieczeństwa Publicznego, wiceprzewodniczący źródło

Ełk eSesja

elk.esesja.pl

26.04.2016 – 16.11.2018
Klub Radnych Łączy nas Ełk, przewodniczący klubu źródło

BIP Urzędu Miasta Ełk

bip.elk.warmia.mazury.pl

16.11.2014 – 16.11.2018
radny źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Sportu i Rekreacji, członek źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Mienia Komunalnego i Porządku Publicznego, członek źródło
pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie

Głosowania

Obecność na głosowaniach

Oddane głosy

Nie dotyczy

Deklaracje

Nie dodano jeszcze żadnej deklaracji.