Informacje ogólne

Jan Gróndwald nie pełni już funkcji radnego. Data wygaśnięcia mandatu: 2018-11-16.

Data i miejsce urodzenia: 30 VII 1961, Borki
Miejsce pracy: Ośrodek Szkolenia Zawodowego LOK Jan Gróndwald, właściciel

Wygrana w wyborach: wybory samorządowe 2018

Biografia

Rekordy 1–5 z 5 pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie
Doświadczenie zawodowe Doświadczenie na funkcji
16.11.2014 – 16.11.2018
radny źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Klub Radnych Dobro Wspólne, członek klubu źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Sportu i Rekreacji, członek źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Mienia Komunalnego i Porządku Publicznego, członek źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Budżetowa i Rozwoju, członek źródło
pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie

Głosowania

Obecność na głosowaniach

Oddane głosy

Nie dotyczy

Deklaracje

Nie dodano jeszcze żadnej deklaracji.